Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Новорічне відео
 30.12.2010

Зустрічаючи Новий 2011 рік, пам’ятаймо власну історію та якого ми, українці, Роду-Звичаю. Слава Україні!
Всім тим, хто пішов до Лави Безсмертних!


Братньому білоруському народу присвячується. Віримо в те, що ви, брати білоруси, в цей непростий час знайдете вихід до Волі і Правди, бо лише ви, а не маріонетки Росії, Америки чи ЄС, маєте право вирішувати долю Білорусі. Пам’ятаймо, що колись ми мали спільну державу від моря до моря і від Дунаю до Дону, і зупинили ординську навалу задовго до народження "святих героїв" імперської "історії". Так само і в часи Другої Світової війни українці з білорусами в лавах УПА і Білоруської Самооборони пліч-опліч боролися за волю власних народів, а не за інтерес ненажерливої імперії.Жыве Беларусь!


Відео до архіву Братства люб’язно надане паном Василем Бойком.

Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.