Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Фотовиставка: "Служу українському народу і спецназу!"
 31.10.2012

З 22 по 30 жовтня 2012 року в Києві в приміщенні Українського дому проходила фотовиставка "Служу українському народу і спецназу!" присвячена історії та життю підрозділів спеціального призначення.

Метою проекту є підвищення рівня поінформованості громадян України про спецпідрозділи України, які відрізняються високим рівнем професійної підготовки та здатністю виконувати завдання у найбільш екстремальних та непередбачуваних обставинах. Організатором виставки є Міжнародний благодійний фонд "Військове братерство", що заснований офіцерами запасу. Одним з головних завдань фонду є створення механізму підтримки військовослужбовців звільнених у запас або у відставку, що дозволяє передати їх професійний досвід молодому поколінню. Пропонуємо читачам нашого сайту фотозвіт з даної виставки. Дана інформація публікується з люб’язної згоди організаторів виставки.

Центральний клуб прикладної підготовки "Спас", підтримуючи організаторів фотовиставки в їх діяльності в напрямку популяризації військової справи, висловлює вдячність фонду "Військове братерство" за організацію та проведення даного заходу, а також за надані інформаційні матеріали.

Спеціальні частини та підрозділи Міністерства оборони України

Аеромобільні частини і з'єднання:
25-а окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада (смт. Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область)
79-а окрема аеромобільна бригада (м. Миколаїв)
95-а окрема аеромобільна бригада (м. Житомир)
80-й окремий аеромобільний полк (м. Львів)
13-й окремий аеромобільний батальйон (м. Житомир) у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади (м. Житомир)Спеціальні частини та підрозділи Міністерства оборони України

Головне управління розвідки:
10-й окремий загін спеціального призначення (м. Київ)
3-й окремий полк спеціального призначення (м. Кіровоград)
8-й окремий полк спеціального призначення (м. Хмельницький) Сухопутний війська
Окремі розвідувальні на гірничо-піхотні батальйони:
29-й окремий розвідувальний батальйон (м. Рівне)
54-й окремий розвідувальний батальйон (м. Новгорад-Волинський)
15-й окремий гірський-піхотний батальйон (м. Ужгород) у складі 128 ОМБР (м. Мукачево)Спеціальні частини та підрозділи Військово-Морських сил Збройних Сил України

801-й окремий загін боротьби з підводними диверсійними силами та засобами (м. Севастополь)
73-й морський центр спеціальних операцій ВМС України (м. Очаків)
1-й батальйон морської піхоти (м. Феодосія)

Центр спеціальних операцій «А» Служба безпеки УкраїниВійськові частини спеціального призначення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України:

Окрема бригада спеціального призначення «Барс» (м. Київ)
Окремий полк спеціального призначення «Ягуар» (м. Калинівка, Вінницька обл.)
Окремий полк спеціального призначення «Гепард» (м. Запоріжжя)
47-й полк спеціального призначення «Тигр» (АР Крим)

Спецпідрозділи Міністерства внутрішніх справ України.

Підрозділи міліції особливого призначення «Беркут»Спеціальний миротворчий підрозділ МВС України в КососвоСпеціальні підрозділи Управління державної охорони України.

Відділ посилення режиму охорони Служби безпеки Президента України
Служба посилення охорони «Булат»Спеціальний антитерористичний підрозділ UN Special Team SixСпецпідрозділ Міністерства внутрішніх справ України:

Відділ швидкого реагування «Сокіл»Військові частини спеціального призначення внутрішніх справ Міністерства справ України.

Загін спеціального призначення та боротьби з тероризмом «Омега» (м. Київ)
Загін спеціального призначення по охороні АЕС «Скорпіон»Міжнародний благодійний фонд "Військове братерство" - http://voinskoe-bratstvo.com/

Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.