Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Крила 8 сотні
 9.6.2016

03 червня 2016 року в місті Києві, в Будинку офіцерів відбулось розширене засідання Правління Громадської Спілки «Всеукраїнське громадське об'єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху «КРИЛА 8 СОТНІ». На засіданні були присутні члени Правління , керівники відокремлених регіональних підрозділів Спілки та діючий актив Спілки.

На засіданні розглядались наступні питання: прийняття до складу Спілки нових членів, внесення змін до плану роботи на 2016 рік, затвердження робочих груп зі створення пілотних проектів, направлених на виконання Указу Президента України №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки».

Рішенням Правління було також затверджено вступ ГО «Товариство учасників бойових дій «Спас-Україна» до ГС «Крила 8 сотні».Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.