Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Другі роковини
 15.8.2016

14-15 серпня 2016 року у м. Вишгороді та м. Києві відбулися поминальні заходи за воїнами 11-го батальйону - командиром батальйону Олександром Гуменюком, розвідником Олегом Онікієнком та помічником кулеметника Євгенієм Єрмаковим, які загинули у боях з ворогом, захищаючи Україну, 15 серпня 2014 року.

Вшанувати пам'ять побратимів прийшли бійці 11-го батальйону та інших підрозділів Збройних Сил України, родичі та друзі загиблих.

Бойове братство, взаємна підтримка та небайдужість - доведені часом та життям принципи, цінні для кожного воїна та його родини. Можна сміливо сказати, що військовий колектив 11-го батальйону вчергове підтвердив вірність цим принципам.

Слава Україні! Героям Слава!

Окремо дякуємо ГО "Асоціація учасників АТО Вишгородщини" за увагу та підтримку родин загиблих. Ця пісня, виконана за участі голови Асоціації Дениса Парижа, присвячується всім загиблим захисникам України:

Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.