Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

"Кузня захисників України-5"
 23.5.2017

12-14 травня у м. Києві відбувся інструкторсько-методичний семінар з початкової військової підготовки за програмою ВОВПО "Кузня захисників України - 5", за темою:"Домедична підготовка".

Інструктори Громадської ініціативи «Захист Патріотів» провели для учасників семінару інтенсивний триденний тренінг за тематичними напрямками:
- BLS - Курс базової підтримки життя (Basic Life Support).
- CLS - Курс бійця-рятувальника (Combat Lifesaver Course).

Програма обох курсів включає знання з першої допомоги в цивільних умовах та на полі бою.

Навички домедичної допомоги відпрацьовувалися з використанням тренувальних матеріалів, включаючи компоненти стандартизованої аптечки IFAK, та випробовувалися під час моделювання реальних ситуацій.

Представники Клубу "Спас" з Києва та Олександрії - Олександр Котлін, Олександр Олешко та Сергій Кобяков успішно засвоїли програму семінару та отримали відповідні сертифікати.

Фотозвіт:

Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.