Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Про КлубКлуб військово-прикладних систем бою офіційно зареєстрований 9 квітня 2009 року за ініціативи Козацького братства бойового Звичаю Спас «Сокіл» та входить до організаційної структури Братства.

У серпні 2011 року Головним управлінням юстиції у м. Києві організацію перереєстровано  у «Центральний клуб прикладної підготовки «Спас».

Головною метою діяльності Клубу є організація процесу всебічного розвитку та удосконалення бойових навичок братчиків, досягнення максимально можливого рівня техніко-тактичної, фізичної та психологічної підготовленості, обумовленого специфікою сучасних бойових зіткнень.

Основними завданнями та напрямами діяльності Клубу є:

 • пропаганда здорового способу життя;
 • популяризація воєнної справи;
 • сприяння зміцненню обороноздатності України;
 • комплексне удосконалення: технічна, фізична, тактична, психологічна та інтегральна підготовка;
 • організація діяльності групи з опанування техніки і тактики національного рукопашу «Звичаєвий гопки-спас» (навчальний курс);
 • організація діяльності групи з поглибленого опанування техніки і тактики національного рукопашу «Звичаєвий гопки-спас» (спеціалізований курс);
 • створення умов для придбання практичного досвіду та удосконалення у напрямку володіння технікою боротьби, боксу, рукопашного бою, кульової стрільби тощо;
 • стрілецька підготовка;
 • парашутна підготовка;
 • польовий вишкіл;
 • медико-санітарна підготовка;
 • формування варіативності техніки бою, її адекватності умовам діяльності та функціональним можливостям курсанта, забезпечення стійкості основних елементів техніки ведення бою за умов дії несприятливих чинників;
 • виживання;
 • мисливство;
 • підготовка тренерсько-інструкторського складу;
 • розробка нових та вдосконалення вже існуючих засобів прикладної підготовки та форм роботи;
 • оптимізація процесу військово-фізичного виховання у напрямку відповідного цілісного впливу на особистість;
 • розробка комплексу методичних матеріалів з реалізації проекту удосконалення оборонно-масової роботи та військово-патріотичного виховання;
 • надання необхідної допомоги у розгортанні програми оборонно-масового руху.  

З урахуванням мети та поставлених завдань, адміністративний та викладацький склад Клубу формується з осіб з вищою освітою за напрямом «Фізичне виховання та спорт» та досвідом тренерсько-викладацької роботи, діючих військовослужбовців, сержантів та офіцерів запасу, фахівців у відповідних напрямах, що мають достатній експертний потенціал.

Комплектування навчальних груп відбувається на підставі особистої заяви, результатів складених вступних контрольних тестів та рішення керівництва Клубу про зарахування до курсантського складу. 

З 2010 року на базі Клубу створена первинна організація  київської міської організації Товариства сприяння обороні України.
Новини та тематичні статті Клубу

26.9.2012
Вітаємо!
Особовий склад Центрального клубу прикладної підготовки "Спас" (м.Київ) вітає з державною реєстрацією Олександрійського клубу прикладної підготовки "Спас" побратимів з міста Олександрія та особисто старшину запасу 2-ї статті Сергія Кисляка і голову Клубу Віталія Сабадаша.

29.6.2012
Рівненський клуб прикладної підготовки "Спас"

11.6.2012
Висловлюємо співчуття

5.6.2012
Про стан та перспективи розвитку воєнної організації та сектору безпеки України

29.05.2012
Про деякі аспекти організації системи прикладної підготовки

21.05.2012
Навчальна зброя

21.05.2012
VIII Міжнародне ножове шоу «Сталева грань»

20.02.2012
Оголошення

12.12.2011
12 грудня – день Сухопутних військ Збройних Сил України

3.10.2011
Табір

28.9.2011
Семінар

19.9.2011
Залікові заняття з парашутної підготовки

23.8.2011
Мисливство

22.8.2011
Стрілецька підготовка

18.8.2011
Перереєстрація Клубу

18.8.2011
Експерт-консультант (витяг з Положення про посадові обов’язки)

7.8.2011
Парашутна підготовка

2.8.2011
Тактичні заняття

23.7.2011
Клуб військово-прикладних систем бою вітає майора Заворотнього Віктора Петровича з набуттям членства в організації в якості військового експерта-консультанта.

18.7.2011
Іван Кожедуб

9.7.2011
Товариство Сприяння Обороні України

12.6.2011
Коротка характеристика структурної побудови весняно-літнього циклу підготовки

11.3.2011
У зв'язку зі збільшенням запитів стосовно напрямків роботи Клубу військово-прикладних систем бою, пропонуємо увазі читачів кілька офіційних документів, які розкривають деякі аспекти діяльності Клубу в поточному періоді.
Програма семінарів з Гопки-Спасу

Зграй-семінар (початковий)

Зграй-семінар (весна)

Зграй-семінар (Літо)

Клуб "Спас"Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.