Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

12 грудня – день Сухопутних військ Збройних Сил України
 12.12.2011

Нарукавна емблема
95-ї аеромобільної бригади

Сухопутні війська — найбільш численний самостійний вид Збройних Cил України, призначений для виконання завдань щодо відбиття ударів і розгрому угруповань противника на різних сухопутних театрах воєнних дій, утримання територій, районів та рубежів.

Вони складають основу Збройних Сил України і здатні проводити оборонні (контрнаступальні) операції та бойові дії тактичного, оперативного та оперативно-стратегічного масштабів.

Центральний клуб прикладної підготовки «Спас» висловлює подяку працівникам Національного військово-історичного музею за люб’язно надані нам інформаційні матеріали.

Докладніше >>>

Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.