Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

на головну

29 травня 2009 року в журналі «Корреспондент» (№19) з’явилася стаття «Экономика Тараса Бульбы». Автор статті – Генеральний директор компанії «Славутич», Carlsberg Group Петро Чернишов.

З того приводу:

Заява
Козацького братства бойового Звичаю Спас «Сокіл»

 1. Українці – козацька нація, а козаччина - то є Звичай українського народу!
 2. Подібні до згаданої статті «розмірковування» над історією українського народу – це плювок в його, народу, славне минуле, а, отже і плювок в кожного з українців: в тих що були, в тих що є і в тих що будуть. Це злочин перед Україною!
 3. Український народ завжди виступав за вільний шлях суспільного розвитку і утверджував його. Тому українці винищувалися і винищуються нелюдами – всіма прийшлими стадами і своїми перевертнями. Поширення дезінформації про історію та культуру народу є однією із форм його поневолення та винищення. Але ніякі спроби нищення українського народу не можуть знищити його свідомість – Дух! В цьому світлі стають зрозумілими світовий феномен Запорізького Козацтва та УПА, стають зрозумілими чисельні повстання за волю та правду українського народу. Запорізьке Козацтво, як історичне явище, є відродженням частиною слов'янських родів – українців, своєї народної держави, свого Ладу, утвердженням вільного способу життя!
 4. Вже маємо державу Україна, та не маємо українського Ладу! Гору взяли капіталістичні сили у формі ліберально-демократичного державного устрою і тепер іде процес експлуатації та мордування народу. Вже відбулося безпрецедентне розкрадання народного майна, політичні та економічні реформи здійснюються в інтересах фінансової олігархії. Все це робилося і робиться через відповідну політику у сфері культури взагалі та історичної спадщини зокрема. Поряд з західною секс-поп наркотичною, знову поширюється "совєтская", інтернаціональна алкогольна «культура», направлена на повне знищення роду, сім'ї і людини, розцвіло і поширюється в Україні забугрове релігійне мракобісся.
 5. Вищезгадані процеси супроводжуються неприхованою антиукраїнською пропагандою. Нащадки Лейби Бронштейна-Троцького, добровільні пропагандисти у власній «творчості» продовжують свято дотримуватися головного заповіту свого ідейного лідера: «…знайте, что для достижения намеченной цели все средства хороши. Ни на одну минуту не заб ы вайте, что Украина должна быть нашей…». З того приводу ми нагадуємо пану Чернишову ще одні слова духовного наставника агітаторів зі Сходу, які б варто було пам'ятати кожному новоявленному «експерту» з української минувщини: «Товарищи! То, о чем мы здесь – в России – говорим совершенно открыто, в Украине можно шептать лишь на ушко, а то лучше и совсем не говорить. Умение молчать есть тоже одна из фигур красноречия ».
 6. Враховуючи вищенаведене Козацьке братство бойового Звичаю Спас «Сокіл» приєднується до вже оголошених «Спудейським братством Києво-Могилянської Академії» вимог, а саме:
 7. - спростувати позиції компанії, які висловив Генеральний директор компанії «Славутич», Carlsberg Group Петро Чернишов;

  - звільнити людину, яка дозволяє собі принижувати національну гідність українців.

 8. Ми закликаємо українців до бойкоту пива виробництва Carlsberg Group :

  «Славутич», «Львівське», « Tuborg », « Carlsberg », « Holsten », Балтика тощо.

 9. Ми звертаємося до козацьких організацій та об'єднань з закликом в міру можливостей та розуміння питання сказати своє Слово.
 10. Ми сподіваємося на те, що до розуму пана Чернишова і йому подібних в Україні та за її межами дійде нарешті суть слів Т.Г. Шевченка:

Брешеш, людоморе!
За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани
Народ темний, не заріже
Лукавого сина,
Не розіб'є живе серце
За свою країну.
Ви - розбойники неситі,
Голодні ворони.
По якому правдивому,
Святому закону
І землею, всім даною,
І сердешним людом
Торгуєте? Стережіться ж,
Бо лихо вам буде,
Тяжке лихо!.. Дуріть дітей
І брата сліпого,
Дуріть себе, чужих людей,
Та не дуріть бога.
Бо в день радості над вами
Розпадеться кара.
І повіє огонь новий
З Холодного Яру.

 

Козацьке братство бойового Звичаю Спас «Сокіл»
Клуб "Спас"Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.