Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Фашизм не пройде!

на головну

29 липня в місті Зеленоград Московської області невідомі російські фашисти сплюндрували пам’ятник воїну-освободителю (намалювали на ньому свастику). Фашистський режим Путіна-Медвєдєва призвів до того, що гідра фашизму піднімає свою бридку голову в Росії, відомій своїми давніми традиціями тоталітаризму, пригноблення та знищення цілих народів.

Коли російські урядовці відкрито ведуть офіційну антиукраїнську риторику, вони тільки підтверджують свій фашистський статус, тому що український народ поніс найбільші втрати у боротьбі з німецьким фашизмом. Українці боролися з фашизмом в рядах Радянської армії і УПА, і не дозволять сучасним російським фашистам при владі глумитися над пам’яттю нашого народу. Особливе значення має те, що багато українців живе на території Росії, де місцевий фашистський режим проводить спланований культурний геноцид – немає жодної української школи, українці не мають можливості вивчати рідну мову та культуру.

Україна не має права мовчати, тому що фашизація Росії – це загроза і для самої України, і для миру українців в Росії, тут ми зобов’язані застосувати законні політичні, економічні, правозахисні заходи, які існують в арсеналі цивілізованих держав. Це і підтримка неурядових проукраїнських організацій в Росії, це і відповідні політичні, економічні кроки, які повинні продемонструвати нашу волю не допустити реабілітації російського фашизму.

Україна з цією метою може і повинна використовувати всі можливі дипломатичні та інформаційні канали, викривати подвійні стандарти на Заході, не мовчати. Дуже багато може, окремо від держави, і громадянське суспільство – висловити єдину волю щодо неприйняття фашизації Росії, перетворення її антиукраїнську державу. Необхідно задіяти інститути народної дипломатії, і тоді резонанс та ефект забезпечені.

Підготовлено за мотивами статті «Фашизация Украины — это угроза и для России»

Джерела:

http://finam.fm/news/29730/
http://www.zelenograd.ru/news/view.php3?id=3805


Клуб "Спас"Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.