Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

День народження Шухевича і події в Україні

на головну

30 червня українські патріоти відзначали 102 річницю з дня народження головного командира УПА Романа Шухевича.

Відзначали цікаво та плідно. Цікаві події почалися ще напередодні дня народження славного генерал-хорунжого. 28 червня в Симферополі в парку ім. Т. Шевченка під час зборів українських націоналістичних організацій з нагоди святкування дня конституції та дня народження Романа Шухевича, місцеві українофоби, очолювані депутатом райради і за сумісництвом заступником голови антиукраїнської організації "Російський молодіжний центр", спробували нахабно зірвати проведення законного

заходу, діючи за зразком одеських виродків-"марковцев": кинулися рвати прапори та бити учасників акції.

Але не так сталося, як гадалося. Патріотична молодь, яка охороняла порядок на акції, провела громадянський арешт нападників, після якого всі самозані "антіфашисти" опинилися на асфальті в стані, близькому до втрати свідомості.

Після прибуття міліції українофоби намагалися втекти та чинили спротив правоохоронцям, а їхній ватажок-депутат, що був до всього ще й у стані алкогольного сп'яніння, почав погрожувати міліції і всім присутнім високими зв'язками та розправою.

В результаті, українофоби були остаточно заспокоєні гумовими кийками та затримані міліцією. Під час обшуку міліція вилучила у затриманих при свідках ніж-стилет і інші "аргументи".

Патріотичне свято продовжилося і було закінчене з ще більшим піднесенням, нікого з правих хлопців не затримали, літні українські націоналісти були вдячні молоді за допомогу.

А вже 30 червня відбулася ціла низка цікавих подій. Знову порадували своєю активністю представники південного-сходу України.

Потужний марш та мітинг на честь дня народження Романа Шухевича був проведений в Запоріжжі членами організацій КУН, Братство ОУН-УПА, «Свобода», «Небо» та іншими українськими патріотами. Місцеві українофоби ніякого спротиву не чинили, лише кілька "комсомольців" незадоволено спостерігали за мітингом.

Нажаль, не обійшлася акція без довгих і числених промов, які так полюбляють "професійні українці".

У відповідь на таку форму проведення мітингу молоді патріоти з організації "Автономні праві" розвернули транспарант «Досить гаяти час!» і на його фоні розірвали прапор СССР.

30 червня патріотичні громади Кривого Рогу також організували та провели марш центральними вулицями міста, скандуючи гасла: «Бандера, Шухевич – наші герої, вони воювали за нас із тобою!»; «Україна для українців!»; «ОУН-УПА – державне визнання!», та ін.

В ніч перед ходою, з 29 на 30 червня, невідомими патріотами було перейменовано вулицю, названу на честь червоного сексота Янова (до речі застреленого «контрреволюціонерами» в боротьбі з підпіллям) на вулицю імені Романа Шухевича!

А найбільш резонансна і результативна подія відбулася у Києві в ніч на 1 липня. Член київської організації Конгресу українських націоналістів Микола Коханівський , перший заступник Голови Центрального Проводу ВО „Тризуб” ім. С.Бандери Андрій Тарасенко та члени „Тризуба” – Олександр Задорожний, Іван Срібний та Богдан Франт за допомогою драбини і кувалди пошкодили пам'ятник вождю світового пролетаріату, а за сумісництвом німецькому шпигуну В.І. Ульянову-Бланку(Лєніну). Цей пам'ятник "українська" влада не хотіла зносити ні за яких умов. Була навіть розповсюджена брехлива чутка, що цей "ілліч" внесений до реєстру культурних пам'яток ЮНЕСКО. Видно дуже вже комусь хотілося, щоб в центрі Києва стояв цей ідол, як постійне нагадування українцям, хто тут хазяїн.

Під час розбивання ідола, хтось викликав міліцію, і хлопці були затримані.

Після затримання, відбулися прогнозовані події: керівництво КУНу відхрестилося від Миколи Коханівського, і навіть заявило про його виключення з лав партії. Все в кращих традиціях "професійних українців": ліберальна балаканина, заяви про провокацію тощо. БЮТ ніяк не відреагував на подію, а "Наша Україна" виступила з заявою, яку інакше ніж словоблуддям не назвеш.

Проте, київська організація КУНу не зрадила свого побратима, а організувала підтримку всім затриманим хлопцям.

Їм висловили офіційну підтримку також Юрій Шухевич, політв'язні Ігор та Ірина Калинці, Київська міська організація ОУН та "Тризуб".
Навіть вчитель Духовного управління буддистів України Дорже Жамбо Чойдже-лама виступив з наступною офіційною заявою: "Хочемо нагадати владоможцям, що подібні «пам’ятники» ганьблять релігійні почуття віруючих всіх конфесій, оскільки жодну з них не минули більшовицькі репресії, знищення святинь і розстріли віруючих. У зв’язку з цим, вимагаємо притягнення до відповідальності осіб, які не виконують Указ Президента України про демонтаж символів радянського тоталітаризму та допускають репресії відносно патріотів України, які даний Указ виконують.
Вимагаємо негайного звільнення українських патріотів та припинення відносно них політичних репресій. "

Козацьке братство бойового Звичаю Спас "Сокіл" також висловлює щиру підтримку українським патріотам, які зробили те, що не наважилися зробити інші. Сподіваємося "українському правосуддю" вистачить розуму виправдати цих відважних громадян, щоб в майбутньому не розплачуватися за свою підлість.

За останньою інформацією сьогодні близько 16-ої години всіх затриманих за пошкодження пам’ятника Леніну, відпустили на підписку про невиїзд.

А головне, своїми діями хлопці добилися того, що пам’ятник Леніну буде демонтовано і відправлено на реставрацію, чи повернеться він на місце буде вирішувати влада і нести за це відповідальність в майбутньому.

Парламентська асамблея ОБСЄ вчора виступила з резолюцією "Воз'єднання розділеної Європи", що урівнює сталінізм і нацизм та закликає до міжнародного засудження тоталітарних режимів. Це дозволить країнам колишнього СРСР знову вимагати від Росії відшкодування збитків за окупацію. В документі містяться і натяки на російську сучасність: від Росії як учасника ОБСЄ вимагають відмовитися від демонстрацій во славу радянського минулого і позбавитися структур, що "прикрашають історію". В Москві документ сприйняли як "новий політичний демарш проти Росії".(podrobnosti.ua) - це свідчення того, що скоро в труну комунізму будуть забиті останні цвяхи. Якщо Європа нарешті спромоглася засудити злочини комунізму, то скоро цю "благу вістку" підхопить і більшість наших політиків, щоб "презентабельно" виглядати в очах Заходу.

Посилання:
http://www.reactor.org.ua/autonomia/1609-u-simferopoli-pokarano-ukrayinofobiv.html
http://reporter.zp.ua/2009/07/01/v-zaporozhe-na-dne-rozhdeniya-shukhevicha-otveshivali-shchelbany-i-rvali-flagi-foto
http://banderivets.org.ua/
http://bilozerska.livejournal.com/

Клуб "Спас"Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.