Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Спомин про Л.П. Безклубого

на головну

2008-го року ми провели в останню путь великого сина нашого народу. Похоронили ми нашого Батька - Леоніда Петровича Безклубого, того що дав нам козацькі перекази і розуміння Звичаю. Поховали на старому козацькому кладовищі в підніжжі стародавньої предківської могили.

Але нажаль не всі те розуміють, а більшість і не знає про нього нічого. Скажу про головне, про історію. Всі козаки мабуть вже знають перекази. Я їх отримав в 1990 р. Все почуте я сприймав миттєво бо знав історію, а її інше трактування – то проста справа. Скіфія – Скуфа – Скупа; скіфи – українці; скіфська мова – українська; Скупу ніхто не міг повоювати – розгромили Кіра, Дарія, Македонського (він ударив з Персії, був битий і пішов на Індію); ми знищили Рим (історія вперто не визнає того, приписуючи те гунам). Були у нашому війську чужі племена, зокрема гуни, після перемоги над Римом наше військо повернулося додому, а гуни залишилися там. Говорив Леонід Петрович і про те, що Київська Русь не наша, а варяжська держава, я був такої самої думки. Ідеологічні засади Звичаю я також сприймав зразу і однозначно, бо вони відповідали моїм поглядам. Після кількох годин спілкування з Леонідом Петровичем я став козаком і переконаним націоналістом. Кожна порядна людина, українець чи ні, коли збагне правдиву українську історію не може не стати націоналістом. А хто не може то генетичний інтернаціонал – у них своя правдонька. Але одне я не сприйняв – глибину нашої історії, час виникнення СКУПИ. Леонід Петрович назвав фантастичну дату – 10 тисячоліть (!) тому. Але ж це кам'яний вік (!), розрізненні малочисельні племена, що жили з охоти, рибальства, збиральництва, яка така централізована держава? А головне, нащо вона була потрібна? Але, з часом все стало на свої місця.

Ось свідчення археології – в 10 тисячолітті почалася експансія негроїдної раси на терени білої людини. Майже вся західна Європа була окупована, чорна раса дійшла до берегів Дніпра, захопивши частину правобережжя. В районі дніпровського Надпоріжжя на правому березі біля с. Волоське і на лівому біля села Василівка знайдено три найдревніші могили наших воїнів – оборонців Краю. Звичайно наука мовчить про війну, але визнає, що ті поховання «результат кривавої сутички між людьми різних племен. Про це свідчить, зокрема, приналежність похованих до різних расових типів». І.Г. Шовкопляс, Основи Археології, Вища Школа, Київ – 1972 ст. 59. Нічого собі сутички, три величезні братські могили (знайдені через багато тисячоліть!) і обезлюднена Європа. Отже тоді таких могил на Україні було тисячі. Мова може йти лише про широкомасштабну затяжну міжрасову війну. Десь на Дніпрових Порогах можливо біля тих могил стався вирішальний бій, чорна раса була розгромлена і відкинута. І хто ті воїни, що в тих могилах лежать, червоною вохрою покриті, панове козаки? Інтернаціонал приховує навіть сам факт тієї страшної війни на тотальне знищення і асиміляцію білої людини, щоб ми не розуміли історію природи потрясіння Родового і стадного ладу, виникнення тоталітаризму і рабовласництва, кінцевої сутності життя.

Дійсно, для створення централізованої держави тоді не було жодних соціальних і економічних потреб, була вагоміша причина – зовнішня агресія, тому 10 тисячоліть тому, як і сказав Леонід Петрович, була створена наша держава – СКУПА Краю.

Ще Леонід Петрович передав точну хронологію нашої історії.

Заслуга Л.П. Безклубого в тому, що він нам дав замість наукового туману живе, точне слово переказу. Хтось скаже – то міт. Так, дещо з того мітологія, але мітологія – то не брехня, вона – відображення світогляду предків і реальних подій. До Леоніда Петровича ми мали грецьку, жидівську і московську мітологію, дивилися на світ чужими очима, тому не могли бути повноцінною нацією.

Інтернаціоналом створена історія нам нав'язує погляд на минуле крізь призму блукаючих племен, міжрасового схрещення і горщиків, які своєю формою визначають культури і етноси, що миготять на сторінках історії. Тобто, всі ми були і є інтернаціоналом. Леонід Петрович Безклубий дав нам інший погляд на історію – як на наше особисте минуле, як неперервне існування в часі Нашого Роду – Української Нації.

Петро ЯремчукКлуб "Спас"Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.