Військове братство
Наша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

До всіх тих, хто «на Спадщині, як на незборимій скелі»: до відома козаків звичаєвих пиріїв та братчиків. А також до тих, хто має свій інтерес у питанні Звичаю Спас.

на головну

Останнім часом діяльність окремих так званих «дослідників» Спасу, що базується на відкритій антиукраїнський основі, набула суспільно-небезпечних форм.

Обравши за мету дискредитацію Спадщини та її носіїв, а фальсифікацію та лукавство за спосіб досягнення своїх цілей, ці самі «дослідники» вдаються до дій, не сумісних з поняттями Українця про честь, національну гордість та мораль.

Нажаль, відповідь Київських Звичаєвих громад на таку позицію, що була оприлюднена 26 липня 2007 року на форумі Козацького братства бойового Звичаю Спас «Сокіл» не справила належного враження на тих, до кого вона прямо чи опосередковано була адресована.

Більш того, на сьогоднішній день спостерігається подальше розгортання цією ж групою осіб інформаційної діяльності, спрямованої на приниження історичної ролі та паплюження імені великих синів українського народу: Івана Мазепи, Івана Богуна, Івана Виговського, Дмитра Донцова, Романа Шухевича, Анатолія Єрмака та інших.

Ми застерігаємо згаданих «дослідників» та тих, хто має за намір «досліджувати» Спас у майбутньому від позиції, яка є критичною за назвою, хамською по формі та антиукраїнською по суті, бо, воістину:

ЛУКАВИЙ НАХАБСТВОМ НА ЛЮДЯНОСТІ ПАРАЗИТУЄ!

Ми закликаємо всіх, хто на Звичаї предковічнім, приєднатися до цього звернення у той чи інший спосіб.

Козацьке братство бойового Звичаю Спас «Сокіл»
Клуб "Спас"Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.