Військове братствоНаша кнопка:


Наші партнери:ГО ТУБД "Спас-Україна" не співпрацює, та не має жодного відношення до ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" та її регіональних структур.

Архів новин за 2018 рік


Оголошується набір
21.10.2018

Центральний клуб прикладної підготовки «Спас» запрошує громадян віком від 18 років до занять в навчально-тренувальній групі з рукопашу гопки-спас на базі навчального комплексу загону ВОХР ДАХК «АРТЕМ».

Заняття відбуваються в спеціально обладнаному залі три рази на тиждень за розкладом:
Понеділок – 18.00-19.30
Середа – 18:00 – 19.30
П'ятниця – 18:00 – 19.30

Навчально-тренувальний комплекс має всі умови для належного забезпечення потреб тих, хто займається: зручне розташування, обладнані роздягальні (окремо для чоловіків та жінок), душові, туалети, кімнати тренерського складу тощо.

Докладніше >>>Співробітництво Україна – НАТО
12.5.2018

Члени Товариства учасників бойових дій «СПАС-Україна», офіцери резерву Збройних Сил України Олександр Олешко, Андрій Лагутін та Олександр Корнієнко успішно пройшли перепідготовку по курсу «Маркетинговий менеджмент» по програмі НАТО-Україна з реформування сектору безпеки і оборони під керівництвом провідних вчених Інституту економіки і управління в нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Докладніше >>>Фотозвіт "Холодноярівський табір Січової школи Центрального клубу прикладної підготовки "Спас"
12.5.2018

Центральний клуб прикладної підготовки "Спас" в особі членів та засновників - учасників АТО та діючих військовослужбовців - висловлює подяку інструктору Клубу Дмитру Рябому та члену Ради Українського козацтва при Київській обласній державній адміністрації Василю Середенку за активну участь у відновленні традиції організації та проведення холодноярівських польових вишколів для молоді, яка тимчасово була перевана обставинами війни.

Докладніше >>>Четверта річниця 11-го батальйону
7.5.2018

4 травня 11-му окремому мотопіхотному батальйону виповнилося 4 роки.

Докладніше >>>250 років з початку Коліївщини
1.5.2018
Пам'ятник Гонті та Залізняку в Умані

В травні 1768 року, 250 років тому, в Холодному Яру на Чигиринщині почалося масштабне українське повстання проти польських окупантів, яке отримало в історії назву Коліївщина. Не дивлячись на поразку повстання, воно так налякало ворогів України, що до цих пір не вщухають підлі маніпуляції, наклепи та інші елементи інформаційної війни.

Докладніше >>>100-річчя Кримського походу Болбочана та Хортиця
26.4.2018

«Ви особливо багато працюєте і думаєте над тим,
аби не розсердити і догодити Вашим Московським товаришам – більшовикам, і не бачите того, що більшовизм веде Україну до «єдиної Росії»
(Петро Федорович Болбочан у листі до В. Виниченка)

20 квітня у Національному заповіднику «Хортиця» відбувся круглий стіл "Хортиця та Кримський похід Болбочана (до 100-ої річниці видатної військової операції)".
В роботі круглого столу з доповіддю «Бої за Чонгар: 1918 рік та сучасність» взяли участь представники Товариства учасників бойових дій «СПАС-Україна» Олександр Олешко та Олександр Корнієнко.

Докладніше >>>Петро Билина «Війна кличе. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни»
25.4.2018

Представляємо книгу, автором якої є братчик Петро Билина «Війна кличе. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни».

Докладніше >>>Сплав по Південному Бугу
3.4.2018

23-31 березня інструктори та представники Центрального клубу прикладної підготовки "Спас" пройшли реалізаційний етап програми підготовки інструкторів з дитячо-юнацького туризму - сплав на катамаранах по Південному Бугу. Організатори заходу та програми підготовки інструкторів - Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

Докладніше >>>Зустріч ветеранів
28.2.2018

25 лютого за ініціативи Товариства учасників бойових дій "Спас-Україна" відбулася зустріч ветеранів війни з Росією.

Зараз активно обговорюється тема соціально-психологічної адаптації ветеранів. Ми бачимо рішення у нормальному спілкуванні, взаємодопомозі, фізичній та суспільній активності ветеранів.

В подальшому ми будемо продовжувати і розвивати тематику рекреаційних та адптаційних заходів для ветеранів.Вітаємо!
27.2.2018

Товариство учасників бойових дій "Спас-Україна" вітає нашого побратима Андрія Лагутіна з отриманням нагороди "Честь. Слава. Держава" за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію від громади міста Києва.Військово-спортивний турнір “Бойова готовність” пам’яті лейтенанта Івана Ступака
1.2.2018

27 – 28 січня 2018 року у місті Фастів, на базі військово-патріотичного спортивного клубу “Каскад”, пройшов Відкритий всеукраїнський військово-спортивний турнір “Бойова готовність” в пам’яті загиблого воїна АТО лейтенанта Івана Ступака.

Докладніше >>>10-ті роковини Леоніда Безклубого
27.1.2018

Десять років тому відійшов у вічність Леонід Петрович Безклубий. І водночас завершилася ціла епоха «козацтва 90-х». Зерно Козацького Звичаю було дано всім зацікавленим (навіть тим, хто шукав лише бойову систему), кожен зробив свій особистий моральний вибір чим це зерно проросте: козаччиною чи шароварництвом плюгавців.

Докладніше >>>Вітаємо!
17.1.2018

Вітаємо Голову Правління ГО "Товариство учасників бойових дій "Спас-Україна" та інструктора Клубу "Спас" лейтенанта Олешка О.Л. з врученням представниками Міністерства оборони України державної нагороди - медалі "Захиснику Вітчизни" (згідно Указу Президента України №551/2016 від 12.12.2016) - За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, вірність військовій присязі, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час виконання бойових задач в районі ДАП, населених пунктів Спартак, Опитне, Водяне та м.Авдіївка Донецької області.


Архів новин

Клуб "Спас"
Дані музичні твори розміщені з метою ознайомлення користувачів сайту з воїнською (зокрема козацькою і повстанською) та народною пісенними традиціями. Братство дякує авторам і виконавцям цих та подібних музичних творів за значний внесок у відновлення пісенних традицій.